Dzień Otwarty + wykład ,Coaching…na co to komu?’

13 marca zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej szkole. W bezpłatnych zajęciach może wziąć udział każdy, kto jeszcze u nas nie ćwiczył. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Malczewska.

godzina 10 – grupa dla osób dorosłych

godzina 11:30 – grupa dla rodziców z dziećmi

godzina 12:30 – Coaching…na co to komu?

coaching1

Joga, uczta dla ciała. Moment wyciszenia i chwila dla siebie. Podobne założenia towarzyszą coachingowi: skupienie się na tu i teraz, wgląd w siebie, stawianie celu i odnajdywanie ścieżki, która do niego zaprowadzi.
W dużym skrócie – praca ze swoim wewnętrznym ja.

Podczas Dnia Otwartego zapraszamy na półgodzinne spotkanie o coachingu. Co to jest? Czemu służy? Jak to działa? Moda? Czy potrzeba wynikająca ze sposobu życia? Wspólnie się nad tym zastanowimy.

A może chcesz coś zmienić w swoim życiu, tylko ciągle to odkładasz? Zrób pierwszy krok. Po prostu przyjdź i odkryj coś nowego.

Spotkanie adresujemy do wszystkich pragnących mieć wgląd w siebie i swoje emocje oraz po prostu ciekawskich. Joga daje możliwość dbania o ciało, coaching to troska o wewnętrzne ja, które tak samo domaga się atencji. Obie aktywności świetnie się dopełniają.

coaching2Spotkanie poprowadzi Justyna Morozowska- poznanianka od paru lat mieszka w Warszawie. Pracuje jako Product Manager w branży medycznej. Prywatnie mama rocznego Jeremiego. Coach z zamiłowania.

 

 

 

 

 

godzina 19:30 – NIBURU PROJECT, czyli relaksacyjna kąpiel w dźwiękach gongu

Partnerzy: