20 kwietnia ODMRAŻAMY KARNETY!!

Drodzy Klienci szkoły Joga Sztuka Życia !

Od momentu kiedy zmuszeni zostaliśmy do zamknięcia naszej szkoły,tj. 14.03 rozpoczęliśmy prowadzenie zajęć online na naszej stronie fb, abyście mogli kontynuować praktykę. Przez 3 tyg. robiliśmy to charytatywnie i zajęcia były dostępne dla wszystkich. Od 6.04 zdecydowaliśmy się udostępniać zajęcia tylko osobom posiadającym aktywny karnet w naszej szkole, aby w ten sposób mogli je wykorzystać.

UWAGA! Dnia 20.04 „odmrażamy„ karnety i każdy karnet będzie przedłużony o 36 dni (okres 14.03-19.04). Jeśli ktoś nie aktywuje swojego karnetu online lub aktywuje za późno wówczas jego karnet po przekroczeniu terminu o jaki zastał przedłużony (czyli 36 dni) straci swoją ważność.

Proszę zrozumieć naszą sytuację… W niewiadomej przyszłości, kiedy pozwolą nam otworzyć szkoły jogi (a będzie to pewnie w ostatnim etapie „odmrażania gospodarki”) prawdopodobnie będziecie chcieli wrócić na zajęcia i wykorzystać swoje karnety o okres kiedy szkoła była zamknięta, co oznacza że przez kolejne kilka miesięcy nie wpłyną do szkoły żadne pieniądze. Ani ja ani żaden z moich nauczycieli nie damy rady pracować za darmo przez kolejne miesiące. Robię wszystko żeby utrzymać szkołę i nauczycieli i liczę na to, że przynajmniej część moich klientów wykaże się empatią i dołączy do zajęć online.

Zajęcia online, które proponuję moim klientom oprócz oczywistych wad takich jak brak bezpośredniego kontaktu z nauczycielem i bezpośredniej korekty mają też sporo zalet:

– nie musisz nigdzie dojeżdżać i tracić czasu na dojazdy,

– nie musisz się przejmować jak wyglądasz, możesz ćwiczyć w piżamie albo nawet bez :)

– żaden uczestnik Cię nie rozprasza,

– możesz sobie gadać pod nosem i nikt Cię nie będzie uciszał i wychodzić do łazienki ile razy chcesz :)

uczysz się elastycznego podejścia do życia i to właśnie jest prawdziwa joga :)

 

Liczę na zrozumienie i serdecznie zapraszam na zajęcia online.

Justyna Wojciechowska

Partnerzy: